Ons team

Het dagelijkse beheer van de vastgoedportefeuille is in handen van chief executive officers Taco de Groot en Rudi Taelemans, chief financial officer Reinier Walta en financial director Sven Bosman.

Zij worden bijgestaan door asset managers Jan Nellens en Carolien Coppens, financial controller Wouter Gijbels, accountant Annick Patteet, finance assistant Kristin Kesler en property administrator Stefanie Van Dijck.

Chief executive officer
Taco de Groot: tacodegroot@vastned.com

Chief executive officer
Rudi Taelemans: rudi.taelemans@vastned.be

Chief financial officer
Reinier Walta: reinier.walta@vastned.com

Financial director
Sven Bosman: sven.bosman@vastned.be

Asset manager
Jan Nellens: jan.nellens@vastned.be  

Asset manager
Carolien Coppens: carolien.coppens@vastned.be 

Financial controller
Wouter Gijbels: wouter.gijbels@vastned.be

Accountant
Annick Patteet: annick.patteet@vastned.be

Finance assistant
Kristin Kesler: kristin.kesler@vastned.be

Property administrator
Stefanie Van Dijck: stefanie.vandijck@vastned.be