Ons team

Het dagelijkse beheer van de vastgoedportefeuille is in handen van chief executive officers Taco de Groot en Rudi Taelemans en chief financial officers Reinier Walta en Elke Krols.

Zij worden bijgestaan door asset managers Jan Nellens en Carolien Coppens, accountant Annick Patteet, finance assistant Kristin Kesler en business & reporting analyst Bart Vanherrewegen

Chief executive officer
Taco de Groot: tacodegroot@vastned.com

Chief executive officer
Rudi Taelemans: rudi.taelemans@vastned.be

Chief financial officer
Reinier Walta: reinier.walta@vastned.com

Chief financial officer
Elke Krols: elke.krols@vastned.be

Asset manager
Jan Nellens: jan.nellens@vastned.be  

Asset manager
Carolien Coppens: carolien.coppens@vastned.be 

Accountant
Annick Patteet: annick.patteet@vastned.be

Finance assistant
Kristin Kesler: kristin.kesler@vastned.be

Business & reporting analyst
Bart Vanherrewegen: bart.vanherrewegen@vastned.be