Ons team

Het dagelijkse beheer van de vastgoedportefeuille is in handen van chief executive officers Taco de Groot en Rudi Taelemans en chief financial officer Reinier Walta.

Zij worden bijgestaan door asset managers Michèle Braeckman en Astrid Peeters, finance director Elke Krols, accountant Annick Patteet, finance assistant Kristin Kesler en business & reporting analyst Bart Vanherrewegen

Chief executive officer
Taco de Groot: tacodegroot@vastned.com

Chief executive officer
Rudi Taelemans: rudi.taelemans@vastned.be

Chief financial officer
Reinier Walta: reinier.walta@vastned.com

Asset manager
Michèle Braeckman: michele.braeckman@vastned.be  

Asset manager
Astrid Peeters: astrid.peeters@vastned.be

Finance director
Elke Krols: elke.krols@vastned.be

Accountant
Annick Patteet: annick.patteet@vastned.be

Finance assistant
Kristin Kesler: kristin.kesler@vastned.be

Business & reporting analyst
Bart Vanherrewegen: bart.vanherrewegen@vastned.be