Ons team

Het dagelijkse beheer van de vastgoedportefeuille is in handen van een managementcomité ("Executive Committee"), bestaande uit:

- Reinier Walta (Strategic Managing Director)

- Sven Bosman (Operational Managing Director ad interim)

Zij worden bijgestaan door Asset Managers Jan Nellens en Carolien Coppens, Financial Controller Wouter Gijbels, Accountant Annick Patteet, Finance Assistant Kristin Kesler en Property Administrator Stefanie Van Dijck.

Strategic Managing Director
Reinier Walta: reinier.walta@vastned.com

Operational Managing Director (a.i)
Sven Bosman: sven.bosman@vastned.be

Asset Manager
Jan Nellens: jan.nellens@vastned.be  

Asset Manager
Carolien Coppens: carolien.coppens@vastned.be 

Financial Controller
Wouter Gijbels: wouter.gijbels@vastned.be

Accountant
Annick Patteet: annick.patteet@vastned.be

Finance Assistant
Kristin Kesler: kristin.kesler@vastned.be

Property Administrator
Stefanie Van Dijck: stefanie.vandijck@vastned.be